BODRUM YAT KİRALAMA

Uzunluk: 20 Metre
Hız: 18 KNOT
Kapasite: 25
Motor: 580×2 HP
Elektrik: 220V – 24V – 12V

Baltık 2 isimli teknemiz, Bodrum Yalıkavak’ta hizmet vermektedir. Günübirlik, Konaklamalı ve Sunset turları, konaklamalı mavi turlar yapılabilmektedir. Yatımızın genel ve teknik bilgileri: Uzunluğu 20 metre, hızı 18 KNOT, yolcu kapasitesi maksimum 25’dir. Yatın motoru 580×2 HP gücünde iken elektrik voltaj aralığı 220V – 24V – 12V şeklindedir. Günübirlik turlarda maksimum 25 kişiye kadar hizmet vermekteyiz.Konaklamalı turlarda maksimum 6 kişi kapasiteye sahip. 3 kabin ve 3 tuvalet vardır.

Mutfak ekipmanları; buzdolabı, lavabo, yemek masası, mutfak gereçleri.

Hijyen olanakları; duş, sıcak su, sabun, şampuan, yastık, yastık kılıfı, soğuk su, havlu, çarşaf, tuvalet.

Konfor; müzik sistemi, TV, DVD, GSM telefon, klima.

Dış ekipmanlar; çapa, dış duş, yüzme merdiveni, yemek masası, gölgelik, sprayhood.

Ekstralar; kaptan, transitlog, son temizlik, mürettebat.

HİZMETLERİMİZ

Günübirlik Turlar

Konaklamalı Turlar

Sunset Turları

SIK SORULAN SORULAR

Yat nasıl kiralanır?

Bizimle iletişime geçin! Özel tatilinizi planlamak için uzmanlarımız sizinle birlikte çalışacaktır. Yatta ne kadar zaman geçirmek istediğinizi ve size hitap eden tatil hedeflerini ve tarzını dikkatlice dinleyeceğiz. Bize verdiğiniz bilgiler ve tecrübelerimizle, sizin için en uygun opsiyonları teklif edeceğiz.

Hangi konumlarda hizmet vermektesiniz?

Günübirlik turlar için Bodrum Yalıkavak çevresi, Konaklamalı turlar için Yalıkavak çıkışlı olarak kiralama süresine göre uzak mesafedeki koy ve adalarda demirlemekteyiz. 

Tekne kapasitesi nedir?

Teknemiz 20 metre motoryat günübirlik turlarda maks 12 kişi , konaklamalı kapasite maks 6 kişi olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon süreci nasıl işlemektedir?

Misafirlerimiz istediği tarihlerdeki tekne organizasyonunu telefon numaramızdan veya dijital ortamlardan bize ileterek müsaitliğimize göre rezervasyon kabul etmekteyiz. Sezon tarihleri için minimum 15 gün önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Rezervasyon konfirmasyonu için toplam ücretin %40’ı kapora olarak alınmaktadır. 

Fiyatlandırmalara neler dahil?

Günübirlik turlarda fiyatlandırmaya maks 6 kişiye kadar öğlen yemeği ve yakıt dahildir. Konaklamalı turlarda yakıt dahil, kumanya misafire ait. Sunset turlarda yakıt dahil, kumanya misafire ait ,isteğe göre organizasyon düzenlenebilir. 

Güzergah ve rota nasıl belirleniyor?

Kiralamanın süresine göre kaptanlarımız sizinle iletişim kurarak deniz ve rüzgarın durumuna göre en keyifli rotalar misafirlerimiz ile  birlikte belirlenmektedir. 

Yata evcil hayvan getirebilir miyim?

Kesinlikle biz de çok severiz, onlarında yat keyfini yaşamaya hakkı var  🙂 

Mürettebat hakkında bilgi verir misiniz?

Teknemizde bir kaptanımız ve bir de gemici/aşçı personelimiz bulunmakta. 

Turu başladığım iskeleden farklı bir iskelede bitirebilir miyim?

Farklı limanlardan binebilir veya inebilirsiniz. Fakat bazen ek bir ücret talep ediyoruz. Maliyet, iki liman arasındaki mesafeye göre değişir. Lütfen tek yönlü bir tur için kiralama uzmanınızdan bilgi isteyiniz.

Yatlardaki güvenlik önlemleri nelerdir?

Yatlarımız her yıl güvenlik tedbirleri için denetlenmektedir. Can yelekleri, can salı, yangın söndürücüler ve tüm teknik donanımlar kontrol edilmekte ve izin alındıktan sonra denize çıkmalarına izin verilmektedir. Üst güverte korkuluklarla çevrilidir. Acil durumlar için, dıştan takma motorlu bir bot vardır.

Whatsapp
Phone
Mail
Facebook
Instagram