İSTANBUL YAT KİRALAMA

Uzunluk: 16 Metre
Hız: 15 KNOT
Kapasite: 10
Motor: 440 HP
Elektrik: 220V – 24V – 12V

İstanbul’un incisi İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası eşliğinde bu büyüleyici kentin tarihi dokusunu Boğaz’dan seyretmek için bir deniz gezintisi planlıyor veya keşfedilmemiş ve keşfedilmeyi bekleyen İstanbul’un eşsiz Adalar’ında unutulmaz bir gün yaşamak istiyorsanız Baltık Yatı ve eğitimli yat personeli sizleri bekliyor.

Baltık Tur filosu bünyesinde hizmet veren Baltık’ı kiralayarak doğum günü kutlaması, bekârlığa veda partileri, evlilik teklifleri, yıldönümü yemekleri, yemekli turları, yüzme turları ve Boğaz turları gerçekleştirebilirsiniz.

Baltık isimli yatımızın genel ve teknik bilgileri: Uzunluğu 16 metre, hızı 15 KNOT, yolcu kapasitesi maksimum 10’dir. Yatın motoru 440 HP gücünde iken elektrik voltaj aralığı 220V – 24V – 12V şeklindedir.

HİZMETLERİMİZ

Boğaz Turları

Evlilik Teklifi

Doğum Günü

Bekarlığa Veda

Yıl Dönümü

Yemekli Yat Turları

Yüzme Turları

Kurumsal Ağırlamalar

SIK SORULAN SORULAR

Yat nasıl kiralanır?

Bizimle iletişime geçin! Özel tatilinizi planlamak için uzmanlarımız sizinle birlikte çalışacaktır. Yatta ne kadar zaman geçirmek istediğinizi ve size hitap eden organizayon hedeflerini ve tarzını dikkatlice dinleyeceğiz. Bize verdiğiniz bilgiler ve tecrübelerimizle, sizin için en uygun opsiyonları teklif edeceğiz.

Yatlar nereden kalkıyor?

Yatlarımız Bebektedir. Aşağıda belirtilen lokasyonlar ve bu lokasyonların yakın çevresinde bulunan, uygun iskeleye sahip eğlence kulüpleri, oteller ve restoranlardan sizi ücretsiz olarak alabiliriz.

Ücretsiz Yat Alış ve Bırakılış Noktaları:

Avrupa Yakasında: Bebek Sahil

Anadolu Yakasında: Kuleli Sahil

Yat kapasiteleri kaç kişiliktir?

İstanbulda bulunan teknelerimizde maks 10 ve 15  kişiye kadar hizmet vermekteyiz.

Rezervasyon süreci nasıl işlemektedir?

Misafirlerimiz istediği tarihlerdeki tekne organizasyonunu telefon numaramızdan veya dijital ortamlardan bize ileterek müsaitliğimize göre rezervasyon kabul etmekteyiz. Sezon tarihleri için minimum 15 gün önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Rezervasyon konfirmasyonu için toplam ücretin %40’ı kapora olarak alınmaktadır. 

Dışarıdan yiyecek içecek getirebilir miyiz?

Evet, isteğiniz dahilinde dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilirsiniz. Alkollu içecek konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır .

Tekneyi süsleyebilir miyiz?

Tekneyi misafirler kendi saatleri içerisinde süsleyebilirler. Personelimiz süsleme konsuunda yardımcı olacaktır. 

Yemekli yat turu yapabilir miyiz?

Yatta eksta ücret karşılığında alınabilecek zengin kahvaltı, yemek ve kokteyl alternatifleri bulunmaktadır. Şık bir ortamda elit bir servis ile yapılan yemekli turlarda yemek tercihinizi rezervasyon sırasında belitmeniz gerekmektedir.

Yat organizasyonları için alınan güvenlik önlemleri nelerdir?

İstanbul Boğazı’nın yapısı nedeni ile boğaz içerisinde tehlike yaratabilecek sert hava koşulları olmadığından risk yok denecek kadar azdır. Fakat yatlarımız ile uzun yolculuğa çıkmak isteyen misafirlerimiz aşağıda bulunan bilgileri inceleyebilirler.

• Yatlarımızın tamamının geçerli denize elverişlilik belgesi bulunmakta ve İstanbul Liman başkanlığı tarafından sörvey işlemleri düzenli olarak yapılmaktadır.

• Yatlarda yolcu sayısından bile fazla sayıda can yelekleri bulunmaktadır.

• Yatlarda Ais cihazı bulunmaktadır.

Whatsapp
Phone
Mail
Facebook
Instagram